reklama
reklama
23. 3. 2013 | poslední aktualizace: 24. 3. 2013  12:49
FOTO: Miss je krátkovlasá studentka

Titul Česká Miss 2013 získala Gabriela Kratochvílová. Korunku jí předala Ornella Muti

Českou Miss 2013 se stala studentka marketingu Gabriela Kratochvílová. Získala také titul Česká Miss rádia Frekvence 1. Titul Česká Miss World 2013 vyhrála Lucie Kovandová. Na třetím místě skončila Monika Leová, která se stala Českou Miss Earth 2013.
Čtěte více o: miss | soutěž | ženy | vítězství
Lucie Kovandová, Gabriela Kratochvílová a Monika Leová.
Lucie Kovandová, Gabriela Kratochvílová a Monika Leová.
foto: HN - Libor Fojtík

V pořadí devátou Čekou Miss se v sobotu večer stala studentka Vysoké školy finanční a správní Gabriela Kratochvílová. Titul Česká Miss World 2013, což je ekvivalent k I. vicemiss, vyhrála Lucie Kovandová. Na třetím místě skončila dívka s číslem 4 Monika Leová. Získala titul Česká Miss Earth 2013. 

Devátý ročník soutěže krásy Česká Miss proběhl v sobotu večer v Hudebním divadle Karlín. Deset finalistek se během večera představilo v klasických disciplínách, jako je promenáda v plavkách, ale také v netradičních soutěžních disciplínách, které dívky plnily během soustředění na Filipínách.

Pozvání na slavnostní galavečer přijala také jedna z nejkrásnějších žen světa, italská herečka Ornella Muti, která se představila v roli předsedkyně odborné poroty a na konci večera vyhlásilu vítězku, jíž poté osobně předala korunku.

V porotě vedle ní usedli například ředitelka soutěže Michaela Maláčová, zpěvačka Marie Rottrová, herec Miroslav Donutil nebo herec Martin Kraus.

Vítězka soutěže Gabriela Kratochvílová byla poprvé oceněna už na počátku večera. Za svou Miss si ji zvolili i posluchači rádia Frekvence 1. Kromě titulu Česká Miss rádia Frekvence 1 získala také poukaz na moderátorský kurz.

Kratochvílová je zároveň první vítězkou v historii, která má krátké vlasy. "Možná už lidé chtěli změnu stejně jako já. Jednou jsem se já rozhodla pro krátké, tak třeba si teď národ řekl, že chce krátkovlasou vítězku," řekla Česká Miss 2013 těsně po vítězství serveru IHNED.cz.

reklama
Gabriela Kratochvílová

Narodila se v Chotěboři na Vysočině. Před čtyřmi lety se přestěhovala do Prahy, kde studuje na Vysoké škole finanční a správní magisterský obor Marketing Communications.

Od dětství  byla vedena ke sportu, ať už to byl tenis, jízda na lyžích, bruslení nebo závodní aerobik. Posledních 6 let závodí v mažoretkovém sportu v kategorii pom.

Mezi její záliby patří tanec a cestování. Nedá  dopustit na českou krajinu, kuchyni, moravské víno a české pivo!

Slavnostní večer, který vysílala televize Prima Family od 20 hodin, moderoval Libor Bouček. Jako první viděli diváci netradičně promenádu v plavkách. V minulých ročnících soutěže přitom byla vždy zařazena až do druhé půli programu.

Po promenádě v plavkách měli diváci možnost ze záznamu vidět, jak finalistky plnily netradiční úkoly, které jim byly zadány během předfinálového soustředění na Filipínách. Všech deset dívek se představilo také v roli muzikálových tanečnic, když zatančily na píseň z muzikálu Žebrácká opera, kterou zazpíval sám moderátor večera Libor Bouček.

Během večera vystoupil například Tomáš Klus, Ondřej Brzobohatý, Jiří Korn a také Karel Gott.

Promenáda v plavkách

Dění před začátkem soutěže popsal z místa reportér Matěj Smlsal: "Hlediště už je plné. Mezi hosty je mimo jiné Dagmar Havlová s dcerou Ninou a také Leoš Mareš s partnerkou Petrou Faltýnovou. Ornella Muti už sedí na svém místě." Na slavnostní večer dorazila také úřadující Miss Earth Tereza Fajksová, která se poprvé ukázala ve společnosti se svým přítelem.

Deset finalistek České Miss 2013

Česká Miss je soutěž krásy pořádaná od roku 2005, a to nejdříve jako konkurenční soutěž tradičnější Miss České republiky. V roce 2010 byly obě soutěže sloučeny do jedné. O vítězce rozhodují sami televizní diváci svými telefonáty a SMS hlasy. Odborná porota pouze doporučuje a vyjadřuje své názory.

Michaela Maláčová je manželkou Zdeňka Bakaly, majitele vydavatelství Economia, které vydává Hospodářské noviny a provozuje server IHNED.cz.

reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
degradace (sozdag)
vsechny toto souteze jsou degradaci zen ,napred se tam promenaduji...
ubožáčci (pan Jan)
Ha, duševní mrzáci si zde dali sraz? :-) Nová miss je narozdíl...
Titul Česká Miss 2013 získala Gabriela Kratochvílová. Korunku jí předala Ornella Muti (Jakub)
Jako přes kopírák..
Titul Česká Miss 2013 získala Gabriela Kratochvílová. Korunku jí předala Ornella Muti (anonym)
Nesnáším, když se někdo směje dásněmi.
Titul Česká Miss 2013 získala Gabriela Kratochvílová. Korunku jí předala Ornella Muti (anonym)
je to soutěž o hovně
Zobrazit diskusi

Nový občanský zákoník

Postavení společníků veřejné obchodní společnosti a komanditní společnosti

Největší změna soukromého práva za 20 let.
Co se změní pro vás?

Vstupte do speciálu iHNED.cz
Nejčtenější
reklama
VIDEO
Volby, ilustrační foto
Matěj Smlsal
Volby 2014
Do komunálních voleb jde letos 230 tisíc lidí. Nejvíce z nich se jmenuje...
VIDEO
Gazprom prý není schopen uspokojit rostoucí poptávku z EU
ČTK
Podle ředitele společnosti Gazprom nedokáže ruský producent zemního plynu...
reklama
reklama
reklama